ПРО КОМПАНІЮ

Завод «Одескабель» був заснований в 1949 році.

За роки свого розвитку підприємство стало безумовним лідером з виробництва кабелів зв’язку в Україні і одним з провідних кабельних заводів в країнах СНД.

Спеціалізуючись на виробництві телекомунікаційних кабелів, Одеський кабельний завод освоїв і випускає широкий асортимент мідних і волокняно-оптичних кабелів зв’язку, радіочастотних, а також затребуваних в останні десятиліття цифрових або LAN-кабелів. Крім цього, ПАТ «Одескабель» пропонує своїм споживачам силові кабелі, проводи й шнури різного призначення.

 

Завод і зараз продовжує успішно розвиватися, освоювати нові напрямки і прагне зайняти в них лідируючі позиції. За останні роки підприємством було запроваджено ряд новацій, серед яких – виробництво нагрівальних кабелів, які є основою системи «тепла підлога».

 

Публічне акціонерне товариство «Одеський кабельний завод», протягом багатьох років робить акцент на якості продукції, що випускається і конкурентних цінах, модернізації і розширенні виробництва, висококваліфікованих кадрах та організації управління за світовими стандартами.

http://odeskabel.com

НАШІ КЛІЄНТИ

МИ СПІВПРАЦЮЄМО