Компанія Cover Energy Plus пропонує комплексні рішення для учасників ринку електроенергії – енергогенеруючих підприємств, операторів систем передачі і розподілу електроенергії та промислових споживачів.

Аналіз реалізованих проектів світового рівня, а також співпраця із лідерами ринку, дозволяють нам пропонувати високотехнологічні рішення з впровадження систем накопичення енергії (BESS) і систем управління та автоматизації для BESS.

Ми пропонуємо комплексні рішення з впровадження BESS будь-якої потужності, а також технічні рішення зі створення системи автоматизації і управління як локального рівня для однієї BESS так і централізованого управління групами BESS.

Наша компанія забезпечує виконання повного комплексу робіт з приєднання BESS до систем предачі та розподілу електроенергії.

Рішення для інтеграції BESS в українській енергосистемі

Рішення для електростанцій

Рішення для масштабних станцій накопичення енергії

Рішення для систем передачі та розподілу

Конфігурація рішень для BESS

Системи накопичення енергії з використанням акумуляторих батарей (BESS), що пропонуються компанією Cover Energy Plus, включають систему накопичення енергії на основі акумуляторних батарей (АКБ) різних типів, систему централізованого управління (EMS), систему управління живленням (PMS), систему перетворення потужності (PCS) та систему керування акумуляторними батареями (BMS).

– EMS впроваджується для коплексного контролю і управління системою BESS.

– PCS виконує функцію інтерфейса між батареями і мережею, та забезпечує реалізацію двонаправленого потоку енергії.

– PMS забезпечує координацію декількох PCS, та застосовується для реалізації заданих сценаріїв управління.

Запропоновані рішення для управління та автоматизації BESS підтримують різні типи батарей таких як літій-іонні, свинцево-кислотні або свинцево-вуглеводневі, натрієво-сірчані, та інші, від різних виробників.

Рішення BESS для електростанцій

Системи накопичення енергії відіграють важливу роль у балансуванні енергосистеми. Наявність можливості для електростанцій зберігати згенеровану електроенерію у BESS забезпечує гнучкість енергосистеми, а також згладжує коливання потужності, пов’язані з роботою генерації з ВДЕ.

Таким чином, наявність у електростанцій власних, чи доступу до орендованих потужностей BESS дозволить вищими темпами розвивати ВДЕ в Україні з мінімізацією ризиків для операційної безпеки об’єднаної енергосистеми України.

Запропоновані рішення BESS для електростанцій дозволяють досягнути таких цілей:
– стабілізація інтеграції відновлюваних джерел енергії, підвищення якості електроенергії;
– згладження коливання потужності відновлюваних джерел енергії;
– балансування системи на заданому диспетчерським центром рівні;
– ефективне регулювання частоти, регулювання напруги і обмеження пікового навантаження.

Великомасштабні системи BESS

Великомасштабна система зберігання енергії застосовується для обмеження пікового навантаження, для резервного живлення, для відтермінування інвестицій в об’єкти генерації, для передачі і регулювання частоти або напруги в енергосистемі. Крім того, така система забезпечує здійснення швидкого старту введення резервів і островів, що забезпечує безперервну потужність критичних навантажень в разі тимчасового відключення від мережі передачі і розподілу.

Особливості:
– EMS має інтегративні функції, включаючи електричний моніторинг, управління енергією і допоміжний моніторинг. Покращені функції включають обмеження пікового навантаження, регулювання частоти, регулювання напруги, холодний пуск і коливання загасання.
– синхронна координаційна здатність управління сотнями PCS.
– система управління координацією використовує ієрархічну структуру управління і високошвидкісний оптоволоконний зв’язок. Використовується протокол IEC 61850.
– мережа моніторингу та координована мережа управління є незалежними, забезпечуючи надійну роботу групового контролю і регулювання PCS.

НАШІ КЛІЄНТИ

МИ СПІВПРАЦЮЄМО