ПРО КОМПАНІЮ

JA Solar Holdings Co., Ltd. є провідним світовим виробником високоефективних сонячних панелей і використовує свої сильні сторони в дослідженні та розвитку, постійно оптимізовуючи унікальні технології в області фотоелектричних елементів і модулів.

JA Solar була заснована в травні 2005 року і зареєстрована на біржі NASDAQ у лютому 2007 року. З 2010 року компанія затвердила себе в якості провідного світового виробника сонячних батарей.

Нижче наведені найбільш важливі факти про компанію:

З 2010 року є найбільшим виробником монокристалічних елементів типу P

У 2016 році Ja Solar зайняла 3 місце у рейтингу Tier 1 (топ-10 найбільших компаній з виробництва сонячних панелей рівня 1, оцінених Bloomberg New Energy Finance).

Має у своїй структурі високотехнологічний центр досліджень і розробки, співробітники якого постійно працюють над тим, щоб сонячні панелі JA Solar покращували показники ефективності при зниженні їх собівартості.

Першою в світі почала застосовувати технологію двошарового нанесення фотоелемента на всіх виробничих лініях для підвищення ефективності модулів.

Продукція компанії показала неймовірну надійність, в три рази перевищивши рівень, встановлений нормативами стандарту IEC.

Компанія отримала відповідні сертифікати від лідируючих світових лабораторій: IEC 61215/61730, UL 1703 ISO 9001, ISO 14001, OH-SAS 18001, CE, PV Cycle.

На своїх виробничих потужностях компанія здійснює повний цикл створення фотоелектричних панелей, включаючи пластини, елементи, модулі.

Кожна сонячна батарея JA Solar супроводжується гарантією від виробника, яка становить 10 років на матеріали і 25 років на лінійний виробіток електроенергії на рівні не нижче 80%.

http://www.jasolar.com/

НАШІ КЛІЄНТИ

МИ СПІВПРАЦЮЄМО