NES та Cover Energy Plus: впровадження інтелектуальних рішень для електромереж в Україні

Сан-Хосе, Каліфорнія, 15 червня 2021 року:

Networked Energy Services Corporation (NES), міжнародний лідер в галузі інтелектуальних енергетичних мереж та провідна галузева платформа енергетичних додатків (EAPTM) з гордістю анонсує про партнерство з Cover Energy Plus (CEP). NES та CEP будуть рушійною силою у впровадженні інтелектуальних рішень для електромереж в Україні, що поєднують високонадійні та безпечні розширені технології NES (AMI) з практичним досвідом Cover Energy Plus у реалізації проектів у галузі традиційної та альтернативної енергетики.

NES, впроваджуючи Протокол Open Smart Grid (OSGP), має визнану позицію як лідер галузі безпечних рішень інтелектуальної мережі. З нещодавним запуском рішення по виявленню загроз Grid Watch, NES є одним з небагатьох постачальників AMI, які можуть вирішити питання кібербезпеки українських програм оцифрування. Завдяки реалізації OSGP, NES AMI пропонує провідні рішення, надійність яких перевищує 99%. Стійкість до шуму є ключовим фактором у будь-якому впровадженні AMI. Доведена ефективність NES, є унікальною кваліфікацією для України та важливим фактором, що сприяє діджиталізації операторів систем розподілу.

Cover Energy Plus – це провідна компанія з переходу до інтелектуальної енергетики в Україні, яка має понад 100 реалізованих проектів в галузі передачі та розподілу енергомереж та проектів відновлюваної енергетики. Cover Energy Plus нестиме відповідальність за встановлення та обслуговування рішень NES; включаючи розумні лічильники, концентратори даних, HES (Head End System) та операції NES, технічне обслуговування, аналітику, оптимізацію та програми для кібербезпеки. Це дозволить використовувати встановлену ​​компетентність та досвід впровадження трансформаційних технологій у енергетичний сектор. “Ми дуже раді цьому новому партнерству з Cover Energy Plus”, – говорить Девід Томсон, генеральний директор NES. “Технології NES у поєднанні з високоякісними послугами та досвідом Cover Energy Plus, мають вирішальне значення для загального переходу до розумної енергетики в Україні “.

«Україна має кілька дуже специфічних викликів щодо свого впровадження інтелектуальної мережі», – пояснює Юрій Доманський, керуючий директор Cover Energy Plus. «Разом, ми пропонуємо рішення, яке може допомогти Україні протистояти загрозам кібератак та прискорити надійне оцифрування українських ОСР”.

Про корпорацію Networked Energy Services Corporation (NES)

Корпорація Networked Energy Services є міжнародним лідером в галузі інтелектуальної енергетики в трансформації електромереж в розумні мережі, що дозволяє комунальним підприємствам надавати своїм споживачам більш ефективне та надійне обслуговування, захищати свої системи від поточних та нових загроз кібератак, а також пропонувати нові інноваційні послуги, що дозволяють використовувати енергію ефективно і розумно.  NES була сформована в результаті відділення підрозділу модернізації енергосистеми корпорації Echelon у жовтні 2014 року. Штаб-квартира NES знаходиться у США з науково-дослідними центрами, розташованими в Силіконовій долині, Північній Дакоті та Польщі, та офісами продажів по всій території світу. Технологія розумної мережі NES використовується майже в 40 мільйонах розумних лічильників та інших пристроях по всьому світу. NES є членом OSGP Alliance, глобальної асоціації комунальних послуг та інтелектуальної мережі компанії, яка просуває протокол Open Smart Grid і співпрацює з метою надання комунальним послугам більшої цінності забезпечуючи справжню, незалежно сертифіковану взаємодію багатьох постачальників на основі відкритих стандартів міжнародних відносин. Ви можете дізнатись більше про NES, її платформу Patagonia Energy Applications Platform (включаючи програмне забезпечення для управління мережею та безпекою, розподілені вузли управління та розумні лічильники) та послуги за адресою: www.networkedenergy.com.

Про Cover Energy Plus (CEP)

ТОВ «Кавер Енергія Плюс» – це українська компанія, що швидко розвивається та надає широкий спектр послуг у будівництві та проектуванні традиційної та відновлюваної енергетики.

Починаючи з 2017 року, Cover Energy Plus націлені на впровадження інноваційних технологій та розвиток кращої енергетичної системи в Україні. На сьогодні Cover Energy Plus виконали понад 100 масштабних проектів на всій території України. Компанія повністю технічно та юридично оснащена для масштабних будівельних проектів будь-якої складності та має бездоганну репутацію серед операторів мереж в Україні.